SKLEP W PRZEBUDOWIE - ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE

Skarpetki - Rajstopy - Pończochy - Podkolanówki - Sklep internetowy i Hurtownia (hurt) | Skarpetki męskie i damskie dziecięce

Koszyk
Ilość produktów: 0 szt.
Wartość zakupów: 0.00

 

Regulamin sklepu rajstopy-skarpetki.pl

 

 

I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

 

1. Właścicielem sklepu internetowego, funkcjonującego pod adresem www.rajstopy-skarpetki.pl, jest firma PATRON Franciszek Gębka Sp.J, Nadarzyn 05-830, al. Katowicka 62, NIP: 118-175-80-94; REGON 015839596, zarejestrowana przez SĄD REJONOWY DLA M. ST. WARSZAWY W WARSZAWIE, XIV WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO   KRS: 0000355917 (dalej: Sklep).

2. Przedmiotem działalności sklepu jest sprzedaż: rajstop, skarpetek, pończoch, podkolanówek, getrów i legginsów (dalej: produkty).

3. Nabywcą w Sklepie może być tylko osoba pełnoletnia (dalej: Klient).

4. Przedstawione w sklepie internetowym informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 § 1 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 ze zm.), lecz informację handlową.

5. Wszystkie podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Cena nie zawiera kosztów transportu (zob. pkt 16).

6. Wraz ze złożeniem zamówienia wskazana w informacji cena produktu oraz koszty jego wysyłki stają się dla Klienta i Sklepu wiążące.

7. Sklep informuje, że wygląd prezentowanych w witrynie produktów może się nieznacznie różnić od rzeczywistego ze względu na ustawienia i jakość monitora oraz karty graficznej, którymi dysponuje Klient.

8. Sklep informuje, że prowadzi sprzedaż nie tylko przez Internet, lecz także stacjonarną w związku z czym może zdarzyć się incydentalnie sytuacja, iż wskazanego w Internecie produktu już nie będzie. W takim przypadku Sklep niezwłocznie poinformuje Klienta o tym fakcie. W opisanej sytuacji klient ma możliwość odstąpienia od zamówienia.

 

II. WARUNKI ZAWIERANIA I ROZWIĄZYWANIA UMÓW

 

1. Zawarcie umowy kupna-sprzedaży

10. Klient zamawia poszczególne produkty za pomocą strony internetowej www.rajstopy-skarpetki.pl. Warunkiem złożenia zamówienia jest posiadanie adresu e-mail.

11.  Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje e-mail z prośbą o potwierdzenie złożenia zamówienia. Wraz z potwierdzeniem złożenia zamówienia Klient zawiera umowę kupna-sprzedaży ze Sklepem.

12. Zamówienie jest realizowane w trzech etapach: przyjęcia zamówienia, kompletowania zamówienia oraz skierowania do wysyłki. O każdym z etapów Klient jest powiadamiany e-mailem.

13. Klient może wprowadzić zmiany do złożonego zamówienia lub je wycofać tylko telefonicznie, dzwoniąc pod numer 22 612-14-45, do momentu skierowania do wysyłki.

 

2. Dostawa zamówionego produktu i formy płatności 

14. Czas realizacji zamówienia wynosi maksymalnie 14 dni od dnia potwierdzenia przyjęcia zamówienia.

15. Produkty można odebrać osobiście, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym (pod numerem: 22 612-14-45) miejsca i czasu:

a) na stoisku Patron S.C., znajdującym się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 332, b)  w Centrum Handlu Hurtowego „Maximus”  Hala „A" box 4, przy al. Katowickiej 62.

16. Produkty zwyczajowo są wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej. Sklep może wysłać zamówione produkty poprzez firmę kurierską po wcześniejszych ustaleniach telefonicznych (pod numerem: 22 612-14-45).

17. Koszty dostawy produktów są liczone według cennika Poczty Polskiej. Koszt przesyłki kurierskiej jest określany indywidualnie.

18. W przypadku klientów indywidualnych produkty są wysyłane po:

a) wybraniu płatności za pośrednictwem serwisu platności.pl;

b) zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym przy przelewie bankowym nierealizowanym za pośrednictwem serwisu platnosci.pl.

 19. W przypadku klientów hurtowych produkty są wysyłane po:

a) wybraniu płatności za pośrednictwem serwisu platności.pl;

b) zaksięgowaniu pieniędzy na koncie firmowym przy przelewie bankowym nierealizowanym za pośrednictwem serwisu platnosci.pl;

c) opłaceniu gotówką zamówionych produktów na stoisku Patron S.C. znajdującym się w Warszawie przy ul. Radzymińskiej 332, lub w Centrum Handlu Hurtowego Maximus  Hala „A" box 4 .  

 20. Dane do przelewu:

PATRON Franciszek Gębka Sp.J.
Al. Katowicka 62, 05-830 Nadarzyn-Wolica

ING BANK ŚLĄSKI   11 1050 1025 1000 0022 9197 3606

 

3. Odstąpienie od umowy kupna-sprzedaży

21. Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży, bez podania przyczyn, w terminie 10 dni od dnia odebrania produktów. Odstąpienie następuje poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia pocztą przed jego upływem lub osobisty zwrot produktów.

22. Warunkiem odstąpienia od umowy jest zwrot nieuszkodzonego i nieużywanego produktu.

23. Sklep ma 14 dni roboczych od dnia otrzymania zwrotu produktu do zwrotu kosztów jego zakupu. Koszty przesłania produktu do Klienta oraz jego odesłania przez Klienta nie podlegają zwrotowi.

24. Zwrot towaru dokonywany jest na adres wskazany w pkt 1.

 

III. TRYB POSTĘPOWANIA REKLAMACYJNEGO

 

25. Wszystkie towary dostępne w Sklepie objęte są gwarancja producenta.

26. Jeżeli produkt zawiera wady fizyczne, powstałe podczas transportu lub z winy producenta, klient ma prawo go odesłać w ciągu 10 dni na adres wskazany w pkt 1 wraz z pisemnym wskazaniem wady.

27. Sklep rozpatruje reklamację w ciągu 3 dni roboczych. W przypadku uwzględnienia reklamacji Klient ma prawo wymienić zakupiony produkt lub odstąpić od umowy. Punkt 21 stosuje się odpowiednio. W przypadku nieuwzględnienia reklamacji Sklep wzywa Klienta do odbioru produktu.

 

 IV. POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 

28. Złożenie zamówienia w Sklepie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na umieszczenie i przetwarzanie danych osobowych Klienta w bazie Sklepu dla celów realizacji umowy kupna-sprzedaży. Klient sklepu ma prawo do wglądu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania.

29. W sprawach nieuregulowanych stosuje się przepisy odpowiednich ustaw.

PATRON Franciszek Gębka Sp.J.

 

05-830 Nadarzyn-Wolica,
Al. Katowicka 62

NIP 118-175-80-94,
Regon: 015839596

email: patron.hurt@gmail.com

 

 

Design by Red InGo | Strony www
Wypożyczalnia samochodów warszawa