SKLEP W PRZEBUDOWIE - ZŁOŻONE ZAMÓWIENIA NIE BĘDĄ REALIZOWANE

Skarpetki - Rajstopy - Pończochy - Podkolanówki - Sklep internetowy i Hurtownia (hurt) | Skarpetki męskie i damskie dziecięce

Koszyk
Ilość produktów: 0 szt.
Wartość zakupów: 0.00

 

 

ZWROT ZAMÓWIONEGO TOWARU


 1. Zamawiający będący osoba fizyczną zawierający umowę nie związaną bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową, może odstąpić od zawartej umowy sprzedaży, bez podania przyczyn odstąpienia w terminie 10 dni od dnia odebrania towaru. Odstąpienie następuje poprzez złożenie stosownego oświadczenia na piśmie. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia pocztą przed jego upływem. Zwrot dopuszczalny jest jedynie w przypadku towaru nieużywanego i nieuszkodzonego oraz oryginalnie opakowanego (o ile towar występował w opakowaniu). Sklep gwarantuje zwrot ceny zakupu w terminie 14 dni roboczych od dnia otrzymanie przez Sklep internetowy zwracanego towaru, przelewem na rachunek bankowy wskazany przez Zamawiającego.

 2. Towar nie może być zwrócony jeśli Zamawiający zdjął opakowanie lub plomby zabezpieczające towar. W przypadku podjęcia decyzji o odstąpieniu od umowy, Zamawiający jest obowiązany odesłać przesyłkę należycie zapakowaną i zabezpieczoną przed zniszczeniem, wraz z otrzymaną fakturą w terminie 10 dni od jej otrzymania.

 3. Koszty odesłania towaru nie podlegają zwrotowi.

 4. Zwrot towaru – po uprzednim poinformowaniu (mail lub telefon), dokonywany jest na adres:
 PATRON S.C.
  ul.Radzymińska 332, 05-091 Ząbki

 

 

 

PATRON Franciszek Gębka Sp.J.

 

05-830 Nadarzyn-Wolica,
Al. Katowicka 62

NIP 118-175-80-94,
Regon: 015839596

email: patron.hurt@gmail.com

 

 

Design by Red InGo | Strony www
Wypożyczalnia samochodów warszawa